Titles you rated
ArrivalRated ★ 4.5
The RaidRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
The Last CastleRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0
Jason BourneRated ★ 4.0
The 13th WarriorRated ★ 3.5
PredatorRated ★ 4.0
WindtalkersRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 3.5
City of GodRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.5
UnleashedRated ★ 3.0
MunichRated ★ 3.5