Titles you rated
SpawnRated ★ 4.0
A Walk to RememberRated ★ 5.0
A Christmas CarolRated ★ 3.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 4.0
StardustRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 3.0
SurrogatesRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 3.5
Who are You?Rated ★ 4.5
Hollow ManRated ★ 3.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0
Leap YearRated ★ 2.5
Man of VendettaRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.5
HulkRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 3.0