Titles you rated
The TerminalRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.5
I Am MotherRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 2.5
Arthur ChristmasRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0