Series
Ratings
90
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0