Series
Ratings
16
PastaRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 2.5