Movies
Ratings
482
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Last LetterRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5- Grandmother’s CakeRated ★ 3.5
The Last 10 YearsRated ★ 3.0
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 5.0
BLUE GIANTRated ★ 5.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Never Look AwayRated ★ 4.5
The House with a Clock in Its WallsRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0- HeroRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 5.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0