Movies
Ratings
94
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
WantedRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 2.0
ConstantineRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0