Titles you rated
Witch's RomanceRated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 3.0
Three DaysRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 2.5
H.I.TRated ★ 3.5
Shoot for the StarsRated ★ 3.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 2.5
Lovers in PragueRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 2.5
Sharp2Rated ★ 3.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 2.5
Dear HeavenRated ★ 2.5- DamoRated ★ 2.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.5- Brilliant LegacyRated ★ 2.5
BigRated ★ 2.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0