Titles you rated
Time to HuntRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.5
TomboyRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
DetentionRated ★ 3.5
GreenlandRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
ExitRated ★ 1.0
The Current WarRated ★ 2.5
JokerRated ★ 5.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0