Titles you rated
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 4.5
Dragon Ball: Curse of the Blood RubiesRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 5.0
One Piece Episode of Merry: The Tale of One More FriendRated ★ 4.5
Take PointRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5- Take Me to the MoonRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.5
The NegotiationRated ★ 4.5
Penny PinchersRated ★ 4.0
Little ManRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0