Movies
Ratings
354
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 1.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
SoulmateRated ★ 4.0
HopelessRated ★ 3.0
ArgylleRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5