Series
Ratings
36
ThirteenRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Sick NoteRated ★ 1.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Russian DollRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0