Series
Ratings
21
Reply 1994Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Last FriendsRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
The HourRated ★ 4.5- The Hour Season 2Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0- That '70s ShowRated ★ 3.0
- That '70s ShowRated ★ 3.5
- That '70s ShowRated ★ 3.5
- That '70s ShowRated ★ 4.0
- That '70s ShowRated ★ 4.0
- That '70s ShowRated ★ 4.0
- That '70s ShowRated ★ 4.0
- That '70s ShowRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0