Movies
Ratings
379
Child's Play 2Rated ★ 3.5
HindsightRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
The GooniesRated ★ 4.5
PredatorRated ★ 3.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
Red Riding HoodRated ★ 2.5- ChangeRated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 3.5
True LiesRated ★ 4.5
The Polar ExpressRated ★ 3.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 4.0
The CoreRated ★ 3.5
BeatRated ★ 4.0
ScreamRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 3.5
The ExorcistRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 3.5