Titles you rated
Fight ClubRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.0
The MissionRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0- 도둑들 영화를 만들다Rated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0