Series
Ratings
38
Inspector KooRated ★ 4.5
VincenzoRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5