Series
Ratings
18
Reply 1997Rated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 2.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
Good DoctorRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 1.0
Master of StudyRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0