Titles you rated
The World of LoveRated ★ 5.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Wedding BanquetRated ★ 3.0
GondolaRated ★ 3.5- The GlassesRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
Fragrance of the First FlowerRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
Homeward BoundRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
When This Summer is OverRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0