Movies
Ratings
83
May 18Rated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 2.5
A Cinderella StoryRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.0
AquamarineRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Wild ChildRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5- Take OffRated ★ 5.0