Titles you rated
I Am Number FourRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 0.5
RatatouilleRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 1.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 0.5
Man on FireRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
TangledRated ★ 2.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0