Titles you rated
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
CelebrityRated ★ 2.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Next in FashionRated ★ 4.5
Flower of EvilRated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5- Good PeopleRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0