Titles you rated
- Les MisérablesRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 5.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0
The President who Plays the PianoRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5