Titles you rated
The Corpse of Anna FritzRated ★ 2.5
SplitRated ★ 3.0
SnowdenRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 2.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 2.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 2.0
The Divine WeaponRated ★ 1.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 2.5
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 3.0
HannaRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 1.5