Movies
Ratings
15
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 1.5
Love, LiesRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 1.0
HerRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
King KongRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 0.5
Begin AgainRated ★ 1.0