Titles you rated
Master: God of NoodlesRated ★ 3.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 0.5
Dong YiRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
A New LeafRated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 0.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 2.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0