Series
Ratings
13
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 0.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5
Samurai GourmetRated ★ 2.5
Grace and FrankieRated ★ 3.0
Grace and FrankieRated ★ 3.5
Grace and FrankieRated ★ 3.5
The CrownRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Tokyo Love StoryRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0
SlayersRated ★ 3.5- 하얀마음 백구Rated ★ 2.0