Series
Ratings
175
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Anna Director's CutRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Go AheadRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 3.5
Earth ArcadeRated ★ 4.0
WakakozakeRated ★ 4.0- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
The Office Blind DateRated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 4.0
Birthcare CenterRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 3.0