Series
Ratings
28
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Orange MarmaladeRated ★ 4.0
TomatoRated ★ 4.5
All About EveRated ★ 4.5- New NonstopRated ★ 4.5
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
All InRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
New GirlRated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 4.5
Friends Season 2Rated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0