Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Interest of LoveRated ★ 3.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.0
대학전쟁Rated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5