Titles you rated
Delicious GuysRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Hell Girl: Fourth TwilightRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 3.0
Blue ExorcistRated ★ 3.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5