Series
Ratings
50
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
My Precious ChildRated ★ 3.0- Lotus Flower FairyRated ★ 3.0
Legend of the PatriotsRated ★ 4.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.0
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
PianoRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Three BrothersRated ★ 3.0
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 2.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
LastRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Super Daddy YeolRated ★ 3.5