Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
SleepRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
The FatherRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5