Titles you rated
Protect the BossRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 0.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5- DEATH NOTERated ★ 2.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Nirvana in FireRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0