Titles you rated
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 5.0