Titles you rated
Behind the White TowerRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0- Star in My HeartRated ★ 2.5
Miss RipleyRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0