Series
Ratings
20- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.5
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
LostRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0