Series
Ratings
40
HERO2014Rated ★ 5.0- Lucky Seven SpecialRated ★ 5.0
- 弱くても勝てます ~青志先生とへっぽこ高校球児の野望~Rated ★ 4.0
Guilty: The Woman Who Made a Pact with the DevilRated ★ 3.5- The Quiz ShowRated ★ 5.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 5.0
Tokujo Kabachi!!Rated ★ 5.0- FIRST CLASSRated ★ 3.5
- Murder on the Orient ExpressRated ★ 5.0
Shooting StarRated ★ 4.0- Lucky SevenRated ★ 5.0
- The Quiz ShowRated ★ 5.0
Galileo XXRated ★ 5.0
Moon LoversRated ★ 4.0
Strawberry Night SPRated ★ 5.0
The Family GameRated ★ 5.0
Strawberry NightRated ★ 5.0- The Locked Room Murders SpecialRated ★ 5.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0