Series
Ratings
31
Hur JunRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 5.0