Titles you rated
 The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0 The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
 It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5 It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
 Full HouseRated ★ 4.0 Full HouseRated ★ 4.0
 I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5 I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
 Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0 Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
- DEATH NOTERated ★ 3.0
 That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5 That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
 Master's SunRated ★ 4.0 Master's SunRated ★ 4.0
 Discovery of RomanceRated ★ 5.0 Discovery of RomanceRated ★ 5.0
 My Love From Another StarRated ★ 5.0 My Love From Another StarRated ★ 5.0