Series
Ratings
102
One Spring NightRated ★ 3.5
BodyguardRated ★ 4.0
Big MouthRated ★ 3.0
The IT CrowdRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 3.0
My DearestRated ★ 4.0
100 Days My PrinceRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 2.5
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Young Royals Season 1Rated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
The Midnight GospelRated ★ 4.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
The Good Bad MotherRated ★ 2.5