Movies
Ratings
126
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
BraveRated ★ 2.5
The RockRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0