Titles you rated
Hidden LoveRated ★ 4.0
Welcome to SamdalriRated ★ 4.0
Gangnam B-SideRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 4.0
A Woman Who Plays WithRated ★ 4.0
DearestRated ★ 4.0
Record of YouthRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 4.5- プライドRated ★ 4.0
Shadow Detective Season 2Rated ★ 4.0
Shadow Detective Season 1Rated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 4.0
Kang's Kitchen 3Rated ★ 3.5
Kang's KitchenRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.5
Midnight Horror StoryRated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 4.0
You Quiz On The BlockRated ★ 4.5
How Do You Play?Rated ★ 3.5