Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
Le BonheurRated ★ 3.5
Good MorningRated ★ 3.0
Minding the GapRated ★ 4.0- The Final SemesterRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The FriendsRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
JudgementRated ★ 3.0
Closing DynastyRated ★ 3.0