Series
Ratings
30
Ms. HammurabiRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 3.5
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.5
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.5- 원피스 2기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
One PieceRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0