Movies
Ratings
406
ArrivalRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 3.0
Dark ShadowsRated ★ 5.0
GlassRated ★ 4.5
BumblebeeRated ★ 3.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 4.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
Goodbye MomRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0