Titles you rated
Way Back HomeRated ★ 3.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 2.5
Baby and MeRated ★ 2.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 2.5
Castle in the SkyRated ★ 3.5
CommitmentRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5