Titles you rated
SherlockRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
On AirRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5