Series
Ratings
44
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 5.0