Series
Ratings
18
Master's SunRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0