Series
Ratings
37- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 5.0
- 꿈빛 파티시엘 : 프로페셔널Rated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 2.5
SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0